People are all that matter

“Sociale innovatie bepaalt 75% van de innovatieve kracht van een onderneming” (Prof. H.W. Volberda, Erasmus Universiteit Rotterdam)

Bart Verlegh

Directeur

M: +31 (0)6 23 24 24 40

E: bart@bluehub.nl

Pim Deuling

Directeur

M: +31 (0)6 24 67 12 21

E: pim@bluehub.nl

Martine van de Mortel

Marketing Manager

M: +31 (0)6 12 69 87 49

E: martine@bluehub.nl

Lars Hennissen

Business Developer

M: +31 (0)6 34 84 28 31

E: lars@bluehub.nl

Daisy Ripmeester - Lommen

Marketing Manager

M: +31 (0)6 47 98 83 10

E: daisy@bluehub.nl

Desiree Driesenaar

Blue Economy Expert

M: +31 (0)6 11 18 40 01

E: desiree@bluehub.nl

Milou Janissen

Communicatiespecialist

M: +31 (0)6 31 93 67 41

E: milou@bluehub.nl

Myrna Joosten

Communicatiespecialist

M: +31 (0)6 15 60 84 66

E: myrna@bluehub.nl

Jordi Boekesteijn

Marketeer

M: +31 (0)6 29 49 36 97

E: jordi@bluehub.nl

Céline Vullings

Marketeer

M: +31 (0)6 13 89 31 09

E: celine@bluehub.nl

Romy van Rossum

Communicatiespecialist

M: +31 (0)6 27 36 62 07

E: romy@bluehub.nl

Carolin Zillig

Communicatiespecialist

M: +49 (0)170 745 83 52

E: carolin@bluehub.nl

Jan Derks

Junior Marketeer

M: +31 (0)6 17 77 32 73

E: jan@bluehub.nl

Bluehub groeit!

Bluehub groeit! Op dit moment zijn wij op zoek naar een Business Development Manager en een Marketeer. Bekijk hier de vacatures voor meer informatie of neem vrijblijvend contact op! 

Ben jij een young professional op het gebied van strategische marketing, business development, communicatie of project- en eventmanagement? En zie jij jezelf als de nieuwste Bluehubber? Dan zien wij graag jouw open sollicitatie tegemoet via pim@bluehub.nl