People are all that matter

“Sociale innovatie bepaalt 75% van de innovatieve kracht van een onderneming” (Prof. H.W. Volberda, Erasmus Universiteit Rotterdam)

Bart Verlegh

Directeur

M: +31 (0)6 23 24 24 40

E: bart@bluehub.nl

Pim Deuling

Directeur

M: +31 (0)6 24 67 12 21

E: pim@bluehub.nl

Martine van de Mortel

Marketing Manager

M: +31 (0)6 12 69 87 49

E: martine@bluehub.nl

Lars Hennissen

Business Developer

M: +31 (0)6 34 84 28 31

E: lars@bluehub.nl

Esther Cazant

Marketing Manager

M: +31 (0)6 15 94 15 08

E: esther@bluehub.nl

Desiree Driesenaar

Blue Economy Expert

M: +31 (0)6 11 18 40 01

E: desiree@bluehub.nl

Daisy Ripmeester - Lommen

Marketing Manager

M: +31 (0)6 47 98 83 10

E: daisy@bluehub.nl

Myrna Joosten

Communicatiespecialist

M: +31 (0)6 15 60 84 66

E: myrna@bluehub.nl

Jordi Boekesteijn

Marketeer

M: +31 (0)6 29 49 36 97

E: jordi@bluehub.nl

Milou Janissen

Communicatiespecialist

M: +31 (0)6 31 93 67 41

E: milou@bluehub.nl

Juno Lepsi

Medewerker Concept & Creatie

M: +31 (0)6 83 58 22 78

E: juno@bluehub.nl

Bluehub groeit!

Vanwege onze sterke groei wordt ons team continue uitgebreid. Op dit moment zijn wij op zoek naar een communicatiespecialist en een stagiair marketingcommunicatie.

Ben jij een young professional op het gebied van strategische marketing, business development, communicatie of project- en eventmanagement? En zie jij jezelf als de nieuwste Bluehubber? Dan zien wij graag jouw open sollicitatie tegemoet via
pim@bluehub.nl