People are all that matter

“Sociale innovatie bepaalt 75% van de innovatieve kracht van een onderneming” (Prof. H.W. Volberda, Erasmus Universiteit Rotterdam)

Bart Verlegh

Directeur

M: +31 (0)6 23 24 24 40

E: bart@bluehub.nl

Pim Deuling

Directeur

M: +31 (0)6 24 67 12 21

E: pim@bluehub.nl

Martine van de Mortel

Marketing Manager

M: +31 (0)6 12 69 87 49

E: martine@bluehub.nl

Lars Hennissen

Business Developer

M: +31 (0)6 34 84 28 31

E: lars@bluehub.nl

Daisy Ripmeester - Lommen

Marketing Manager

M: +31 (0)6 47 98 83 10

E: daisy@bluehub.nl

Desiree Driesenaar

Blue Economy Expert

M: +31 (0)6 11 18 40 01

E: desiree@bluehub.nl

Milou Janissen

Creative Designer

M: +31 (0)6 31 93 67 41

E: milou@bluehub.nl

Jordi Boekesteijn

Marketeer

M: +31 (0)6 29 49 36 97

E: jordi@bluehub.nl

Céline Vullings

Marketeer

M: +31 (0)6 13 89 31 09

E: celine@bluehub.nl

Liz Bouten

Marketeer

M: +31 (0)6 55 99 47 64

E: liz@bluehub.nl

Sanne Minten

Business Development Manager

M: +31 (0)6 24 60 35 96

E: sanne@bluehub.nl

Laure van de Griend

Communicatiespecialist

M: +31 (0)6 25 52 30 32

E: laure@bluehub.nl

Ook een Bluehubber?

Vacature online marketeer

Momenteel zijn we zoekende naar een online marketeer! Beschik jij over enkele jaren werkervaring in de wereld van digitale marketing en ben je toe aan een vervolgstap? Check dan de vacature!

 

Open sollicitatie

Ben jij een young professional op het gebied van strategische marketing, business development, communicatie of project- en eventmanagement? En zie jij jezelf als de nieuwste Bluehubber? Dan zien wij graag jouw open sollicitatie tegemoet via pim@bluehub.nl