People are all that matter

“Sociale innovatie bepaalt 75% van de innovatieve kracht van een onderneming” (Prof. H.W. Volberda, Erasmus Universiteit Rotterdam)

Bart Verlegh

Directeur

M: +31 (0)6 23 24 24 40

E: bart@bluehub.nl

Pim Deuling

Directeur

M: +31 (0)6 24 67 12 21

E: pim@bluehub.nl

Martine van de Mortel

Brand & Event Manager

M: +31 (0)6 12 69 87 49

E: martine@bluehub.nl

Lars Hennissen

Marketeer

M: +31 (0)6 34 84 28 31

E: lars@bluehub.nl

Esther Cazant

Brand & Event Manager

M: +31 (0)6 15 94 15 08

E: esther@bluehub.nl

Desiree Driesenaar

Blue Economy Expert

M: +31 (0)6 11 18 40 01

E: desiree@bluehub.nl

Myrna Joosten

Communicatiespecialist

M: +31 (0)6 15 60 84 66

E: myrna@bluehub.nl

Jordy Seijerlin

Jr. Marktonderzoeker

M: +31 (0)6 83 17 38 51

E: jordy@bluehub.nl

Luuk Janssen

Jr. Medewerker Concept & Creatie

M: +31 (0)6 47 45 64 20

E: luuk@bluehub.nl

Juno Lepsi

Jr. Medewerker Concept & Creatie

M: +31 (0)6 83 58 22 78

E: juno@bluehub.nl